KASA I PERWERSJE

GORĄCA TRYLOGIA
Meghan March
Arogancki miliarder
i skupiona na karierze
piosenkarka country.
To nie może się udać!
#CzytamMeghanMarch

KASA I PERWERSJE
I CZĘŚĆ TRYLOGII KASA I PERWERSJE

W przypadku Creightona Karasa porażka nie wchodziła w grę. Mężczyzna był arogancki i wymagający, zarówno wobec zarządu swojej firmy, jak i w sypialni. Właściwie był dupkiem, ale bajecznie bogatym dupkiem. I często bywał znudzony życiem, mimo towarzystwa pięknych kobiet. Tym razem jednak sprawy potoczyły się inaczej. Holly, którą spotkał w Wigilię w barze, była inna. Słodka, a przy tym odważna, tajemnicza i niewiarygodnie seksowna. Mimo że spędzili razem niesamowitą noc, nie poznał nawet jej imienia, a rano obudził się sam. W chwili, w której zrozumiał, że tajemnicza piękność zniknęła z jego życia, podjął postanowienie: musi ją odnaleźć!

NIEPRZYZWOITE PRZYJEMNOSTKI
II CZĘŚĆ TRYLOGII KASA I PERWERSJE

Żadna kobieta wcześniej nie odważyła się porzucić Creightona. Ten arogancki dupek, który mógł mieć każdą, nie mógł się z tym pogodzić. Holly miała być jego, dopóki z nią nie skończy. A na razie tego nie planował. Oczywiste było, że dziewczyna wróci - tylko wcześniej on musi ją znaleźć. Nieważne, za jaką cenę. Przystojny miliarder nie wziął pod uwagę jednego: czy dumna i odważna Holly zechce wrócić? A może tym razem on będzie musiał przyjąć jej zasady gry?

WSPÓLNE PERWERSJE
III CZĘŚĆ TRYLOGII KASA I PEWERSJE

Holly nie miała zamiaru rezygnować z rozwijającej się kariery tylko dlatego, że wyszła za miliardera. I nic nie skłoniłby jej do ustępstw na tym polu. Nawet oszałamiająco przystojny i seksowny Creighton Karas. Dziewczyna już raz dała mu do zrozumienia, że od życia chce czegoś więcej niż bogatego męża. Jak widać, jej krótki list: Żegnaj, Creighton i to, co się stało później, niczego go nie nauczyło. Mężczyzna już wkrótce miał się przekonać, że aby skłonić żonę do zajęcia miejsca u jego boku, będzie musiał się postarać i bardzo zmienić.
A to nigdy nie jest proste, jeśli ma się olbrzymie wpływy, pieniądze i rozdęte do granic niemożliwości ego.