Gabriel  Legend

NOWA TRYLOGIA MEGHAN MARCH

LEGENDA. POKUSA. POŻĄÐANIE
#CzytamMeghanMarch

UPADEK LEGENDY
I CZĘŚĆ TRYLOGII GABRIEL LEGEND

Scarlett Priest ma władzę nad rzeszą fanów, a słowo uznania z jej strony jest cenniejsze niż złoto: może uratować życie, podźwignąć interes, a nawet wskrzesić legendę... Gabriel nie planował tak poważnego przestępstwa, jak porwanie, ale stało się. Jego przyjaciel niespodziewanie porwał Scarlett i dostarczył Gabrielowi wprost do klubu. Czy dziewczyna zgodzi się na propozycję błękitnookiego, niebezpiecznego mężczyzny?

SCARLETT
II CZĘŚĆ TRYLOGII GABRIEL LEGEND

Po tym, jak Gabriel wtargnął w życie Scarlett, nic w jej życiu nie było takie jak wcześniej. Przypominał tornado, nie sposób było przygotować się na taki żywioł. Przez chwilę Scarlett wierzyła, że czeka ją odrobina szczęścia i miłości. Zaufała - i po raz kolejny przekonała się, że nie wolno ufać. Nie wolno kochać. Miłość przecież rani i doprowadza do zguby...

DECYDUJĄCE STARCIE
III CZĘŚĆ TRYLOGII GABRIEL LEGEND

Stare grzechy i błędy przeszłości zawsze wracają. Okrutni wrogowie wykorzystają każdą szansę, by dokonać krwawego odwetu. Scarlett i Gabriel mają potężnych nieprzyjaciół. Moses Buford Gaspard, mroczny cień z dawnych lat, powrócił. Ultimatum, jakie postawił Gabrielowi, nie pozostawia złudzeń. Cokolwiek zrobi, przegra, a jeśli się nie podda, straci wszystko: majątek, przyjaciół, dobre imię. A Scarlett wciąż musi mierzyć się z ukrytym wrogiem, który na domiar złego zaczął nękać również jej ukochaną siostrę.